Promocje

buty do biegania męskie BROOKS ADRENALINE ASR 10 GTX Męskie ixk1925

PLN447.82 PLN244.59
Kod produktu: ixk1925
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

* Size:Kolejna, 10 już odsłona buta trailowego Adrenaline ASR. Sprawdzą się na i poza asfaltowym szlakiem. Zostały wzbogacone o system indywidualnie dopasowującej się amortyzacji. Specjalny bieżnik podeszwy zapewnia lepszą stabilność oraz przyczepność na zróżnicowanej nawierzchni.

Cholewka:
Wykonana z materiału o meshowej strykturze zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Dzięki materiałowi z jakiego została wykonana nie wchłania wody z zewnątrz tak szybka jak klasyczna cholewka, pozostawiając stopę suchą na dłużej podczas przełajowego biegu.

Wkładka:
Specjalna wkładka zaprojektowana dla butów biegowych, dopasowuje się do kształtu stopy zapewniając maksymalny komfort.

Podeszwa:
System nacięć w przedniej części podeszwy zaprojektowany został po to, aby zwiększyć elastyczność buta. Podeszwa wykonana została z gumy o bardzo wysokiej odporności na ścieranie.
Caterpillar Crash Pad - :stworzony do zaoferowania każdemu biegaczowi właściwej równowagi pomiędzy amortyzacją a stabilnością. Zapewnia naturalne przjście od pierwszego kontaktu z podłożem aż do odbicia. Delikatnie wspiera i wspomaga.
PodTech™: - Podular Technology pracuje w oparciu o 3 różne rodzaje rowków w podeszwie . W zależności od konfiguracji, na podeszwie buta możemy znaleźć jeden z trzech różnych rowków.
PDRB™: - nasz wspornik wykonany z dwóch materiałów o różnej gęstości, został zaprojektowany biomechanicznie, aby skutecznie kontrolować pronację oraz zapewić bardziej łagodne przejście z fazy środkowej do fazy odbicia.

Szczegóły:   Przeznaczenie:bieganieTyp stopy:pronatorKolor:czarnyKolor wg producenta:             
black, anthracite lava
Sposób biegania, zależy od biomechaniki naszego układu ruchu. Dlatego, przy wyborze butów biegowych, dla wygody i bezpieczeństwa, należy zwrócić uwagę, jaki rodzaj stopy posiadamy. Wyróżniamy trzy rodzaje stóp: neutralna, pronująca oraz supinująca. U biegacza ze stopą neutralną podbicie jest standardowo zbudowane, a ciężar ciała rozprowadzany jest równomiernie, od momentu uderzenia piętą o podłoże, aż do wybicia palcami. W przypadku pronatora, podbicie jest obniżone, często występuje płaskostopie, a stopa podczas kroku przechylana jest do wewnątrz i potrzebuje odpowiedniego wsparcia oraz stabilizacji. U supinatora natomiast, podbicie jest wysokie i nadmiernie obciążana jest zewnętrzna krawędź stopy. Niezbędne jest wzmocnienie i zwiększona amortyzacja.

buty do biegania męskie BROOKS ADRENALINE ASR 10 GTX Męskie ixk1925

Powered by nnwrtacwi.org ©2016.